Pracovník/ce stěhovací služby pro domácnost

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Express Umzug s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci v dopravě a přepravě - pracovník/ce stěhovací služby pro domácnost.

Jedná se o pozici "pracovník/ce stěhovací služby pro domácnost" !!! Místo výkonu práce: ČR + EU (především Německo). Pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadujeme: znalost NJ na komunikativní úrovni, řidičský průkaz sk. B (vozidlo do 3,5 t), ochota jezdit v rámci práce na delší pracovní cesty, znalost montáže nábytku výhodou, zkušenosti z oblasti truhlářství vítány. Nabízíme: 5 týdnů dovolené. Kontakt pro zájemce: POUZE e-mailem (zaslat životopis v německém jazyce, vybraní kandidáti budou následně pozváni na pohovor).

Společnost

Express Umzug s.r.o.

Lokalita pracoviště

Cheb, 350 02 Cheb 2 (Karlovarský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 35 000 - 37 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Express Umzug s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Express Umzug s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému