PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Centrum sociálních služeb Staroměstská České Budějovice, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - pracovník/ice v sociálních službách.

Vzdělání: výuční list, akreditovaný kurz pracovníka v sociálních službách Náplň práce: komplexní péče o seniory Požadujeme: flexibilitu, kreativitu, loajálnost, znalost práce na PC, komunikativnost, spolehlivost, bezúhonnost Plat: Platové podmínky dle platových předpisů pro příspěvkové organizace,od 11770,- Kč dle praxe. Nabídky zasílejte na kontakt, kontakt

Společnost

Centrum sociálních služeb Staroměstská České Budějovice, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Staroměstská 2469, 370 04 České Budějovice 4, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 770 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

2.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Centrum sociálních služeb Staroměstská České Budějovice, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Centrum sociálních služeb Staroměstská České Budějovice, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému