Manipulant výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KDK Automotive Czech s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - manipulant výroby.

Místo výkonu práce - Vítkov 108, Tachov Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok. Požadujeme: - Oprávnění k řízení VZV - Orientace ve skladovém hospodářství - Znalost předpisů v oblasti BOZP a PO - Znalost obalových materiálů a orientace v nich - Svědomitost - Pojištění odpovědnosti Náplň práce: - Zodpovídá za správné označení materiálu při výrobě a jeho vrácení na sklad - Zastupuje manipulanta, který zajišťuje přísun surovin ke stroji - Zajišťuje odvoz nepotřebného materiálu z výrobní haly - Kontroluje požadované, vyfasované zboží ze skladu, jeho správnost i množství - Zaváží obaloviny určené k výrobě, odváží hotovou výrobu na exped. sklad Dovolená navíc, Stravenky, Závodní stravování, Příspěvky na životní pojištění/penzijní připojištění, Bonusový systém společnosti, Příspěvek na volnočasové aktivity formou poukázek Unišek+ , Odborné vzdělávání

Společnost

KDK Automotive Czech s. r. o.

Lokalita pracoviště

Tachov 108, 347 01 Tachov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

21.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KDK Automotive Czech s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KDK Automotive Czech s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému