MECHANIK NÁKLADNÍCH VOZIDEL

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost NAPA TRUCKS spol. s r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři nákladních automobilů - mechanik nákladních vozidel.

Požadavky: - vyučení v oboru automechanik, autoelektrikář, popř. opravář zemědělských strojů - manuální zručnost, technická zdatnost - samostatnost, spolehlivost, schopnost odvádět kvalitní práci - řidičský průkaz skupiny B podmínkou, C výhodou - praxe v oboru opravárenství výhodou Pracovní náplň: - provádění oprav nákladních motorových a přípojných vozidel podle stanovených postupů - běžná údržba nákladních motorových a přípojných vozidel - diagnostika poruch a závad Hlásit se předem telefonicky od 9.00 hod. do 15.00 hod.

Společnost

NAPA TRUCKS spol. s r. o.

Lokalita pracoviště

Milířská 405, 463 12 Liberec 25, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Automechanik v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři nákladních automobilů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NAPA TRUCKS spol. s r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost NAPA TRUCKS spol. s r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému