OBSLUHA MYCÍ LINKY - PRACOVNÍK PNEUSERVISU

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost NAPA TRUCKS spol. s r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - obsluha mycí linky - pracovník pneuservisu.

Požadavky: - střední vzdělání ukončené výučním listem - samostatnost, spolehlivost, odpovědnost za odvedenou práci - vstřícné vystupování, časová flexibilita - řidičský průkaz skupiny B podmínkou, C výhodou Pracovní náplň: - obsluha mycí linky a provádění ručního mytí vozidel - zajištění provozu mycí linky a ČOV - montáž a demontáž pneumatik na ráfky kol, vyvažování kol - výměna a opravy pneumatik nákladních vozidel - odpovědnost za čistotu a pořádek v prostorách mycí linky a pneuservisu Hlásit se předem telefonicky od 9.00 hod. do 15.00 hod.

Společnost

NAPA TRUCKS spol. s r. o.

Lokalita pracoviště

Milířská 405, 463 12 Liberec 25, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Čerpadlář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NAPA TRUCKS spol. s r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost NAPA TRUCKS spol. s r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému