PROJEKTANT POZEMNÍCH A DOPRAVNÍCH STAVEB

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost INVENTE, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební technici projektanti, konstruktéři - projektant pozemních a dopravních staveb.

Hlavní pracovní poměr, plný nebo zkrácený úvazek, příp. i dohoda o provedení práce POŽADAVKY: VŠ/SŠ vzdělání v oboru pozemní nebo dopravní stavby znalost stavebního zákona a souvisejících vyhlášek znalost PD DUR, DSP, DPS + inženýrká činnost práce na PC, AutoCad, ArchiCad zodpovědnost, samostatnost, pečlivost praxe minimálně 3 roky, v oboru výhodou Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení v případě schopného kandidáta práci v zavedené firmě mladý kolektiv pružná pracovní doba Mzda bude upřesněna dle praxe. Jedná se o práci v Českých Budějovicích. Strukturovaný životopis spolu s průběhem praxe, referencí, vč. kontaktních údajů zaslat na email: kontakt, preferujeme kontakt e-mailem.

Společnost

INVENTE, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Žerotínova 483, 370 04 České Budějovice 4 (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Stavební technik v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Stavební technici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti INVENTE, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost INVENTE, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému