Operátor výrobní linky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost RUPA, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě - operátor výrobní linky.

Místo výkonu: Poslední 215/8, 102 00 Praha 10 - Hostivař Kontakt: Tomáš Rainet, tel.: pracovní dny 6.00 - 16.00 hod kontakt, e-mail: kontakt, popř. osobně po přechozí domluvě Vašimi úkoly bude: - práce na výrobní lince dle pracovních návodů - manipulace a ukládání vyrobených boxů - obsluha strojů výrobní linky - udržování vysoké úrovně kontroly kvality a výkonu - udržování strojů, zařízení a pracoviště v čistotě - dodržování hygienických předpisů a nařízení Požadujeme: - základní vzdělání lépe vyučení nebo SŠ vzdělání (výhodou je strojní, technický nebo potravinářský obor) - Zdravotní způsobilost - manuální zručnost - ochotu pracovat ve směnném provozu - zodpovědný přístup k práci a dodržování pracovní disciplíny - týmová spolupráce - zkušenost v potravinářském provozu výhodou - nástup pokud možno ihned Zaměstnanecké výhody: - motivující systém odměňování - dotovanou stravu - 4 týdny dovolené - nákup výrobků za zvýhodněnou cenu - pracovní oděv

Společnost

RUPA, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Poslední 215, 102 00 Praha 102 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Manipulační dělník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Manipulační dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 84 - 110 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

12.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RUPA, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RUPA, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému