Technik a elektrotechnik pro opravy mobilních telefonů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VSP DATA a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři elektronických přístrojů a komunikačních technologií - technik a elektrotechnik pro opravy mobilních telefonů.

Prvotní kontakt: Po-Pá 9,00-16,00 hod. na telefonu kontaktIng. Jiří Bonaventura. Životopis na e-mail: kontakt. Místo výkonu práce: Jateční 33, Praha 7. NECHODIT NA PROVOZOVNU! Provozovna ještě není otevřena. Požadujeme: základní elektrotechnické znalosti a manuální zručnost, schopnost práce s měřícími a diagnostickými přístroji, flexibilitu a pracovní výkon, základní znalosti anglického jazyka výhodou. Nabízíme: příjemné a moderní pracovní prostředí, možnost dalšího profesionálního růstu, odměňování v závislosti na pracovním výkonu,13. plat, týden dovolené navíc.

Společnost

VSP DATA a.s.

Lokalita pracoviště

Praha, Praha (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mechanik opravář, seřizovač průmyslového zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři elektronických přístrojů a komunikačních technologií

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VSP DATA a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VSP DATA a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému