ASISTENT/-KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě - asistent/-ka obchodního oddělení.

Místo práce: Toužimksá 771, Praha 9. Kontakt: Ing. Marie Netušilová Marie, tel.: kontakt, e-mail: kontakt,Naše společnost hledá uchazeče pro pozici ASISTENT/-KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ. Advanced Technology Group (ATG s.r.o.) je technologicky vyspělá, česká firma působící více než 20 let v oboru NDT. Jedním z hl. produktů společnosti je vývoj a zakázková výroba zařízení pro NDT. Dále poskytujeme školení odborného personálu, NDT služby a průmyslové inspekce. Díky komplexnosti portfolia nabízí ATG kompletní řešení v oboru a řadí se tak mezi mezinárodně uznávané společnosti. Více informací o společnosti naleznete na kontakt PRACOVNÍ NÁPLŇ -Vedení administrativní agendy obchodního oddělení -Příprava reportů (zejm. práce s ERP Abra, excel) -Správa skladů se zbožím (ERP Abra), správa skladu s reklamními předměty -Zajišťování drobných nákupů (občerstvení, reklamní a dárkové předměty) POŽADOVANÉ PŘEDPOKLADY PRO VÝKON PRÁCE -SŠ ekonomického/technického zaměření -Pokročilá úroveň práce na PC (MS Office, Outlook) -Pokročilá úroveň práce s ERP (Abra výhodou) -Řidičský průkaz (sk. B)–aktivní řidič -Aktivní přístup k práci -Praxe na obdobné pozici -Komunikativní znalost AJ NABÍZÍME -Zaměstnání u stabilní české společnosti, mezinárodně uznávané ve svém oboru -Práce na plný úvazek -Částečně flexibilní pracovní doba -Jazykové kurzy(AJ) -Společenské akce(bowlingové večery aj.) -Pestrá práce NÁSTUP -Ihned/dle dohody

Společnost

A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.)

Lokalita pracoviště

Toužimská 771, 199 00 Praha 99 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Asistent, asistentka v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní asistenti v administrativě

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.8.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • excel
  • databázové systémy
  • internet

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Čeština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému