Manažer Centra kariéry a rozvoje

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti lidských zdrojů - manažer centra kariéry a rozvoje.

Místo výkonu práce: Spálená č.p. 76/14, Nové Město, 110 00 Praha 1 Kontaktní osoba: Strachová Veronika, e-mail: kontakt Podmínky zařazení do výběrového řízení: Zaslání žádosti o zařazení do výběrového řízení na sekretariát Vysoké školy obchodní v Praze, o.p.s., Spálená 76/14, 110 00 Praha 1 nebo prostřednictvím emailu na: kontakt a to nezpozději do 31. května 2016 Žádost o zařazení do výběrového řízení bude obsahovat: 1) Strukturovaný profesní životopis 2) Práci v rozsahu max. šesti normostran na téma: "Koncepce fungování Centra kariéry a rozvoje" Pracovní náplň: - organizování kariérních dnů - organizování seminářů zaměřených na měkké a manažerské dovednosti - organizování kariérní porady, osobnostního testování, koučingu, stínování manažerů a mentoringu - organizování psychologického poradenství - vyhledávání a zrpostředkování informací o pracovních příležitostech a stážích - pomoc při tvorbě životopisů a přípravě na příjímací pohovory - zprostředkování služeb agentur na vyžádání studentem - komunikace se zaměstnavateli a agenturami Požadavky na pozici: - ukončený bakalářský stupeň studia, magisterský stupeň výhodou - výborná znalost českého jazyka slovem i písmem - výborná znalost anglického jazyka slovem i písmem - znalost práce na PC (MS Office - zejména Word, Power Point, Excel) - schopnost se rychle rozhodovat, najít vhodné řešení - výborné komunikační schopnosti, asertivita - orientace na zákazníky - organizační dovednosti - odolnost vůči stresu - zodpovědnost a spolehlivost - samostatnost - přesnost, důslednost, smysl pro detail - flexibilita - orientace na výsledek - kreativita - ochota cestovat (cca. 30% pracovního času)

Společnost

Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.

Lokalita pracoviště

Spálená 76, 110 00 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.8.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Čeština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému