Asistent prodeje

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MOSER, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Stánkoví prodavači potravin (kromě rychlého občerstvení) - asistent prodeje.

Místo výkonu práce: Na příkopě č.p. 853/12, Nové Město, 110 00 Praha 1 Kontaktní osoba: Delinčáková Dana, e-mail: kontakt Požadavky uchazeče: - ukončené středoškolské vzdělání - velmi dobrá znalost anglického jazyka podmínkou, znalost dalšího jazyka vítána - uživatelská znalost práce na PC - obchodní korespondence se zákazníky - příjemné vystupování a dobré komunikativní schopnosti - praxe s prodejem značkového či galerijního zboží vítána Náplň práce: - prímý prodej produkce slárny MOSER ve značkové prodejní galerii a dalšího luxusního zboží - zpracování obchodního případu (zakázky) na PC - poradenství a prezentace výrobků u klientů v prodejní galerii - organizace firemních prezentací v prodejní galerii Zaměstnanecké výhody: stravenky, dovolená navíc, nákup skla v prodejní galerii za zvýhodněné ceny, 2x ročně odměna za produktivitu.

Společnost

MOSER, a.s.

Lokalita pracoviště

Na příkopě 853, 110 00 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

12.8.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MOSER, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MOSER, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému