Obchodní zástupce linie HoReCa pro Prahu, Středočeský kraj

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AG Foods Group a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - obchodní zástupce linie horeca pro prahu, středočeský kraj.

Místo výkonu práce: Praha Kontaktní osoba: Blažková Hana, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Nástup možný dle dohody Požadujeme: * SŠ vzdělání * baristické dovednosti nebo zkušenosti s prodejem kávy * obchodní talent, reprezentativní vystupování * komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilita * uživatelská znalost PC * ŘP sk. B (aktivní řidič) * bydliště v Praze, Středočeském kraji a v blízkém okolí Popis činnosti: * prodej produktů a služeb společnosti (káva, čaje, další Horeca nápoje) * akvizice nových zákazníků a péče o stávající * udržování obchodních vztahů se zákazníky * baristická školení zákazníků * příjem a zpracování objednávek * účast na prezentacích a akcích pro zákazníky Zaměstnanecké výhody: * zázemí úspěšné a rozvíjející se společnosti * práci na HPP * motivující finanční ohodnocení (fix + pohyblivé složky) * služební vůz, notebook, mobil * stravenky * nástup dle dohody

Společnost

AG Foods Group a.s.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.8.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AG Foods Group a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AG Foods Group a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému