Účetní práce a podvojné účetnictví

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost RED BERRY, SE hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky - účetní práce a podvojné účetnictví.

Místo výkonu práce: Křížová č.p. 2598/4, Smíchov, 150 00 Praha 5 Prosperující stavební společnost působící na Praze 5 s předmětem činnosti sportovní stavby, sportovní areály, hřiště aj. přijme do svého kolektivu schopnou a energickou absolventku střední ekonomické školy s ukončenou maturitou a praxí. Práce zaměřená na základní účetní práce a podvojné účetnictví. Strukturovaný životopis zašlete na adresu: kontakt. Požadujeme: - SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru - znalost účetnictví, účetní a daňové legislativy ČR - praxi v oboru - pokročilou znalost MS Office - pracovní loajalitu, kázeň, stabilitu, chuť učit se novým věcem, pozitivní přístup - zodpovědnost, pečlivost, systematičnost, dochvilnost, odolnost proti stresu Nabízíme: - dlouhodobou práci ve stabilní společnosti - práci na částečný či plný úvazek - moderní příjemné pracovní prostředí a zázemí - možnost uplatnit své zkušenosti a dovednosti - flexibilní pracovní dobu - odpovídající platební podmínky - nástup ihned Kontakt: Novák Stanislav Judr., e-mail: kontakt

Společnost

RED BERRY, SE

Lokalita pracoviště

Křížová 2598, 150 00 Praha 5 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.8.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RED BERRY, SE výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RED BERRY, SE o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému