Pomocná síla v kavárně - cukrárně

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Malevičová a Schmidtová, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci při přípravě jídla - pomocná síla v kavárně - cukrárně.

[] Vhodné pro osoby zdravé i se zdravotním postižením Místo výkonu práce: Březová 394, Děčín 3 a Tyršova 1096/1, Děčín 1 Požadavky: Manuální zručnost, kreativita, zodpovědný přístup k práci, pracovní nasazení, spolehlivost, příjemné a slušné vystupování, upravený vzhled. Výpomoc s mytím nádobí, nandávání zákusků, úklid atd. Výhodou je zkušenost se stejnou nebo podobnou činností. Práce v nekuřáckém prostředí. Pracovní doba od 7:00 hod nebo 9:00 hod - v různé dny bývá různý počet zákazníků, tím je upravena i docházka. Kontaktní osoba: Šárka Malevičová, tel.: kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

Malevičová a Schmidtová, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Tyršova 1096, 405 02 Děčín 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 10 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Malevičová a Schmidtová, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Malevičová a Schmidtová, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému