Programmer & Technical Lead of SW applications

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ANRITSU A/S, odštěpný závod hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací - programmer & technical lead of sw applications.

Místo výkonu práce: Krakovská č.p. 1392/7, Nové Město, 110 00 Praha 1 Kontaktní osoba: Kušnieriková Miroslava, e-mail: kontakt Práce s PC - programátorská úroveň JAVA, C#, .NET, iOS, Android, C++, SQL, požadovaná praxe v rocích: 2 + Technický specialista, zodpovědný za odhady komplexnosti tásku a řešení /plánování/ reportování problémů a chyb, koná iniciativně a snaží se řešit možné problémy. Vedení teamu developerů po technické stránce (status projektu, organizace meetingu, dodržování "best practice" a termínu, komunikace s manažmentem atd.) Příspívání k rozvoji zaměstnanců (performance pohovory, people management) Angličtina - Aktivní, pokročilý (B2) Zaměstnanecké výhody: 5 dní extra dovolená, stravenky, technikcé školení, life insurance hradené zaměstnavatelem.

Společnost

ANRITSU A/S, odštěpný závod

Lokalita pracoviště

Krakovská 1392, 110 00 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací

Mzdové podmínky

Základní mzda: 39 000 - 60 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ANRITSU A/S, odštěpný závod výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ANRITSU A/S, odštěpný závod o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému