Krejčí, švadlena, výrobce kožené galanterie, sedlář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Brašnářství Tlustý a spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Výrobci oděvů, výrobků z kůží a kožešin a pracovníci v příbuzných oborech - krejčí, švadlena, výrobce kožené galanterie, sedlář.

Místo výkonu práce: Na louži č.p. 65/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice Kontakt: Dostál Stanislav, tel.: kontakt, e-mail: kontakt; popř. osobně Na louži č.p. 65/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice

Společnost

Brašnářství Tlustý a spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Na louži 65, 101 00 Praha 101 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Brašnářství Tlustý a spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Brašnářství Tlustý a spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému