Firma Outdoor Liberec vznikla počátkem roku 2006. Působíme tedy na trhu více jak 9let v oboru motocykly-čtyřkolky a díky tomu Vám můžeme nabídnout pouze produkty prověřené a fungující, a produkty které my sami hojně využíváme ! To znamená produkty se kterými budete i Vy spokojeni ! Hlavními značkami v nových čtyřkolkách, které oficiálně zastupujeme, jsou Can-am (Bombardier), ArcticCat, Polaris, TGB, Access motor, Linhai

Prodejce čtyřkolek a motocyklů

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 26 000 - 39 000 Kč / Měsíc

Prodej nových čtyřkolek a motocyklů a s nimi spojeného příslušenství a ochranných doplňků. Obsluha a komunikace se zákazníky, práce se zbožím, prodej zboží, vyřizování objednávek. Kreativní práce. Více info osobně. Provozovna Liberec.

Typ prac. poměru: HPP
Místo práce: Liberecký kraj
Obor: management
Nástup: ihned
Plat: 20.000,- - 25.000,- čistého

Náplň práce:
Prodej nových čtyřkolek a motocyklů a s nimi spojeného příslušenství a ochranných doplňků. Obsluha a komunikace se zákazníky, práce se zbožím, prodej zboží. Kreativní práce. Více info osobně. Provozovna Liberec.

Požadujeme:
Bezúhonnost, ochota pracovat, dále se zdokonalovat, komunikativnost, příjemné vystupování, loajalita, ZODPOVĚDNOST, časová flexibilita. Klasické znalosti práce s PC. Znalosti motocyklů, čtyřkolek a zboží tohoto zaměření výhodou – není nutností ! Zaškolíme, naučíme! Bydliště v Lbc výhodou.
Požadované vzdělání: SŠ

Nabízíme:
Bonusy po zapracování, dobrých výsledcích, znalosti oboru. Možnost platového i profesního růstu. Práci v mladém kolektivu.
Životopisy zasílejte vč. FOTOGRAFIE!

Společnost

Outdoor Liberec s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Dr.Milady Horákové 1093/116a, 46006 Liberec (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Obchod
Profese: Asistent prodeje/prodavač čtyřkolek a motocyklů
Alternativní názvy profese: Prodavač, prodejce

Mzdové podmínky

Základní mzda: 26 000 - 39 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Ostatní

  • Kolektiv 25-35let
  • Práce v centru města
  • Dobrá dostupnost MHD
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Outdoor Liberec s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Outdoor Liberec s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému