Slečna/paní na úklid v apartmánech v centru Prahy

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Náplň práce: Vytírání podlahy, úklid koupelny (sprcha, vana, sanitární zařízení), kuchyňské linky, 2 krát do roka mytí oken, vysávání, utírání prachu, výměna povlečení a příprava lůžek, praní ručníků a ložního pr

Slečna/paní na úklid v apartmánech v centru Prahy
Pro 4 malé apartmány pronajímané zahraničním turistům hledáme slečnu/paní na úklid. Vhodné také pro studentky nebo maminky na mateřské.
Náplň práce: Vytírání podlahy, úklid koupelny (sprcha, vana, sanitární zařízení), kuchyňské linky, 2 krát do roka mytí oken, vysávání, utírání prachu, výměna povlečení a příprava lůžek, praní ručníků a ložního prádla v pračce, apod.
Čas úklidu je dle dohody, úklid každého apartmánu a příprava lůžek však musí být provedena VŽDY v časovém rozmezí po odjezdu hosta a před příjezdem nového hosta. Seznam časů příjezdů/odjezdů hostů budete mít k dispozici.

Odměna: 70 Kč/h Příprava jednoho apartmánu trvá cca 1,5 - 2 h.
Požadavky: - zkušenosti s úklidem bytů, apartmánů nebo hotelů - smysl pro preciznost, čistotu a pořádek - dobrá fyzická kondice a zdravotní stav - zodpovědnost a dochvilnost - časová flexibilita

Společnost

eShopSystem s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Za Poříčskou bránou 389/20, 18600 Praha 8 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Cestovní ruch, hotelnictví
Profese: Pokojská v oboru Cestovní ruch a hotelnictví
Alternativní názvy profese: Uklízeč, uklízečka

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Brigáda (4 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti eShopSystem s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost eShopSystem s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému