lakýrník - lakýrnice v truhlářské výrobě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Interyss s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Lakýrníci a natěrači dřevěných výrobků - lakýrník - lakýrnice v truhlářské výrobě.

Možno i pro uchazeče/-čky bez praxe. Požadujeme: manuální zručnost Povrchová úprava dřevěných výrobků - vhodné i pro ženy. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo osobně na výše uvedené adrese. HLÁSIT SE PŘEDEM TEL. PO-PÁ od 8.00-15.00hod. Minařík Petr, tel.: kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

Interyss s.r.o.

Lokalita pracoviště

Litvínov 5, 436 01 Litvínov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Lakýrník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Lakýrníci a natěrači dřevěných výrobků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Interyss s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Interyss s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému