REFERENT ZAHRANIČNÍHO OBCHODU

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MABA Prefa spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti - referent zahraničního obchodu.

Místo výkonu práce: Čtvrť J. Hybeše 549 Veselí nad Lužnicí II Kontakt: Břešťáková Soňa, tel.: kontakt, kontakte-mail: kontakt kontaktní místo pro německy mluvící zahraniční zákazníky v oblasti typových výrobků + fakturace Požadavky: minimálně středoškolské ukončené maturitou, znalost německého jazyka slovem i písmem, práce na PC, SAP a zkušenost v obchodních vztazích výhodou, řidičský průkaz sk. B, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti, zázemí stabilní společnosti, mobilní telefon, příspěvek na životní pojištění, závodní stravování

Lokalita pracoviště

Čtvrť J. Hybeše 549, 391 81 Veselí nad Lužnicí 1 (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní referenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 000 - 26 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.9.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Jazyky

  • Němčina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MABA Prefa spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MABA Prefa spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému