PEKAŘ/KA, CUKRÁŘ/KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Terra Mater, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek - pekař/ka, cukrář/ka.

Kde: malá rodinná pekárna s tradiční chlebovou pecí v obci Dolní Oldřiš (13 km od města Frýdlantu) Nabízíme: - zkrácený pracovní úvazek (30 hod. týdně) - pracovní dobu 7.30-13.30 (navazuje na autobusové spojení s obcí) - tvůrčí práci v klidném rodinném prostředí - možnost dalšího vzdělávání Přivítáme: - vlastní tvořivost a odvahu přijímat nové výzvy (práce s chlebovou pecí vytápěnou dřevem) Požadujeme: - zručnost - praxi nebo vyučení v oboru Pracovní náplň: pečení kváskového chleba, housek, sušenek v tradiční chlebové peci vytápěné dřevem - příprava těst, jejich zpracování a pečení, péče o chlebový kvas. Hlásit se e-mailem.

Společnost

Terra Mater, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Bulovka č.e. 3, 464 01 Frýdlant v Čechách, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pekař v oboru Potravinářství
Alternativní názvy profese: Pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Terra Mater, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Terra Mater, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému