Výrobář/ka studené kuchyně

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Lagardere Travel Retail, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží - výrobář/ka studené kuchyně.

Místo výkonu práce: Pšenčíkova 798/1Kamýk Kontakt: Vacík Roman ,e-mail: kontakt Požadavky: - samostatnost a spolehlivost - praxi v oboru vítáme, ale není podmínkou - zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství Nabízíme: - zázemí prosperující mezinárodní společnosti - dobré mzdové ohodnocení s věrnostním růstem - přátelskou atmosféru - ranní a noční směny Nástup: DOHODOU, možný ihned

Společnost

Lagardere Travel Retail, a.s.

Lokalita pracoviště

Pšenčíkova 798, 142 00 Praha 411 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači potravinářského zboží

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Lagardere Travel Retail, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Lagardere Travel Retail, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému