Vodohospodářský technik/technička

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EKO - VAK s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti vodohospodářství - vodohospodářský technik/technička.

Pozice:vodohospodářský technik/technička Požadavky: -sledování a vyhodnocování provozu vodovodů, kanalizací, čistíren odpadních vod a úpraven vod v komunální a průmyslové sféře, -sledování a vyhodnocování ekonomiky provozu vodovodů a kanalizací, -vedení majetkové a provozní evidence vodovodů a kanalizací, -vypracování provozních a legislativních hlášení v oboru provozování vodovodů a kanalizací, -vypracování a vedení provozní dokumentace, -jednání se samosprávou měst a obcí a orgány státní správy -řidičský průkaz skupiny "B" (aktivně) -znalost práce na PC (MS Office -komunikační dovednosti, samostatnost, technické a ekonomické myšlení -obecná znalost čistírenských a úpravárenských postupů ve vodním hospodářství -znalost zákona č.274/2001Sb. o vodovodech a kanalizacích a zákona č.254/2001 Sb., vodní zákon výhodou Zaměstnanecké výhody: stravenky,příspěvek na dopravu do zaměstnání, pružná pracovní doba dle dohody Nástup od 1.7.2016 na dobu určitou do 30.6.2017. Mzda: 26 000,- Kč. Kontakt: Kunický David Ing., e-mail: kontakt

Společnost

EKO - VAK s.r.o.

Lokalita pracoviště

náměstí Komenského 412, 263 01 Dobříš, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 26 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.8.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EKO - VAK s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EKO - VAK s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému