Samostatný technický pracovník - oddělení výstavby optických sítí

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Infotel s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v oblasti telekomunikací a radiokomunikací - samostatný technický pracovník - oddělení výstavby optických sítí.

Popis práce: Instalace optických kabelů a kabelových souborů, příprava kabelových tras v objektech, kompletace optických spojek a rozvaděčů, svařování optických vláken, provádění kontrolních měření, vyhodnocení, pohotovostní poruchová služba. Požadujeme: manuální zručnost, výhodou je zkušenost s výstavbou optických sítí či s měřením a vyhodnocováním optických tras, uživatelskou znalost MS Office, ochotu cestovat v rámci ČR, řidičský průkaz sk. B, §5, vyhlášky 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice (případně splnění kvalifikačních předpokladů pro možné doškolení), výhodou znalost programu AutoCad, Microstation, orientace na zákazníka, příjemné vystupování, vhodné i pro čerstvé absolventy Místo výkonu práce: celá ČR Zaměstnanecké výhody - zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí, stravenky, 13. a 14. mzdu dle výsledků hospodaření společnosti, příspěvek na penzijní či životní pojištění. V případě Vašeho zájmu, prosím, zasílejte své životopisy na e-mail: kontakt

Společnost

Infotel s.r.o.

Lokalita pracoviště

Doubravská 1615, 415 01 Teplice 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.2.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
  • vyhláška 50

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Infotel s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Infotel s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému