úvěrový a přepážkový specialista

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Wüstenrot - stavební spořitelna a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci v oblasti pojišťovnictví - úvěrový a přepážkový specialista.

Požadujeme: zákl. znalost PC, ŘP sk. B výhodou, komunikativnost, bezúhonnost, organizační a komunikační dovednosti, samostatnost, cílevědomost, vysoké pracovní nasazení, flexibilita. Náplň práce: finanční a úvěrové poradenství, uzavírání smluv, správa klientské agendy. Nabízíme: odměny spojené s kariérním růstem, motivující finanční ohodnocení odpovídající výkonu s počáteční podporou. Bezplatné zaškolení, systém odborného vzdělávání a firemní benefity. Místo výkonu práce: Wüstenrot - stavební spořitelna a.s., Příkopy č.p. 1889, 393 01 Pelhřimov

Společnost

Wüstenrot - stavební spořitelna a.s.

Lokalita pracoviště

Příkopy 1889, 393 01 Pelhřimov, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Wüstenrot - stavební spořitelna a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Wüstenrot - stavební spořitelna a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému