Asistentka do realitní kanceláře

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Realitní servis Premium Praha s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - asistentka do realitní kanceláře.

Místo výkonu práce: Zlatnická č.p. 1582/10, Nové Město, 110 00 Praha 1 Kontaktní osoba: Mohelský Michal, e-mail: kontakt Podmínkou pro zařazení uchazeče do výběrového řízení je vyplnění krátkého dotazníku, který naleznete ke stažení na: kontakt/files/dotaznik.doc Dotazník prosím vyplňtě a zašlete společně se svým životopisem na kontakt Popis pracovní pozice: Obstarávání telefonního servisu se stávajícími klienty realitní kanceláře. Aktivní vyhledávání nemovitostí a nových příležitostí pro společnost. Administrativa nových a stávajících inzerátů. Poskytování veškerého administrativního zázemí (korespodence, vyřizování e-mailů, tisk dokumentů, příprava podkladů aj.) Požadujeme: Požadujeme příjemný a reprezentativní vystupování. Pozitivní a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům. Dále samostatnost, komunikativnost, proaktivnost. Zkušenosti v oblasti realitního trhu výhodou nikoliv podmínkou. Nabízíme: Nadprůměrné platové ohodnocení, zázemí stabilní realitní kanceláře, možnost profesního a osobního růstu. Smlouva na hlavní pracovní poměr.

Společnost

Realitní servis Premium Praha s.r.o.

Lokalita pracoviště

Zlatnická 1582, 110 00 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 20 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.8.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Realitní servis Premium Praha s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Realitní servis Premium Praha s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému