Chemický technolog výroby desek plošných spojů - vedoucí

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Gatema s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Chemičtí inženýři technologové, normovači a specialisté v příbuzných oborech - chemický technolog výroby desek plošných spojů - vedoucí.

Náplň práce: zajišťování a organizování technologické přípravy výroby, návrh optimální volby prostředků a materiálů pro technologické postupy, optimalizace procesu a tvorba nápravných opatření, návrh a ověřování nových postupů výroby, tvorba výrobní dokumentace, provádění a evidence chemických analýz, provádění a vyhodnocování metalografických výbrusů. Požadujeme: VŠ, SŠ chemického zaměření, angličtina - komunikativní úroveň, němčina výhodou, schopnost učit se novým věcem, flexibilita, odpovědnost, vedení týmu, praxe v chemickém provozu vítána, zkušenost s DPS výhodou. Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení (mzda od 25.000 Kč), stravování s příspěvkem zaměstnavatele, moderní pracovní prostředí, příležitost k dalšímu vzdělávání (odbornému, jazykovému…). Kontakt na e-mail. adrese: kontakt

Společnost

Gatema s.r.o.

Lokalita pracoviště

Průmyslová 2503, 680 01 Boskovice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Chemický inženýr v oboru Farmacie a chemický průmysl
Alternativní názvy profese: Chemičtí inženýři technologové, normovači a specialisté v příbuzných oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Gatema s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Gatema s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému