Stavbyvedoucí pro železniční stavby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Hlavní stavbyvedoucí - stavbyvedoucí pro železniční stavby.

Požadujeme: - VŠ stavebního zaměření - obor dopravní stavby - železniční stavitelství - alespoň 3 roky praxe v oboru železniční stavitelství (výstavba, opravy, modernizace železničních tratí) - autorizaci v oboru výhodou - odborná zkouška F-01 nebo F-02 - znalost práce s PC (MS Word, MS Excel) - řidičský průkaz skupiny "B" - znalost cen materiálů a prací v oboru - organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost Nabízíme: - výhodné mzdové podmínky - motivační odměny v závislosti na dosažených výsledcích - stravné v maximální výši - po odpracování kalendářního roku 5 týdnů dovolené - služební automobil k osobnímu užívání - příspěvek na penzijní pojištění - pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou při výkonu povolání - možnost regenerace ve firemním rekreačním zařízení - firemní akce a programy pro sport a regeneraci Náplň práce: - řízení stavby dle SOD, příslušných norem a vnitrofiremních předpisů - řízení stavby dle předpisů ISO (9001, 14001, 18001) - zpracovávat dokumentaci staveb - připravovat přejímací řízení - jednání s investorem - řízení vlastních kapacit a subdodavatelů - podíl na přípravě nabídek Místo pracoviště dle zakázek, převážně na Moravě.

Společnost

IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s.

Lokalita pracoviště

Albertova 229, 779 00 Olomouc 9, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Stavbyvedoucí v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Hlavní stavbyvedoucí

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.4.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému