Mechanik jízdních kol

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Petr Matějček hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři jízdních kol a příbuzní pracovníci - mechanik jízdních kol.

Místo výkonu práce: Kaznějov Kontakt:Matějíček Petr, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Náplň práce: - vybalování nových kol a jejich příprava na odbornou montáž, po zaučení kompletace a odborná montáž nových kol, servis kol Požadavky:manuální zručnost, časová flexibilita Zpočátku vhodné jako brigáda s možností následného trvalého pracovního poměru (40 hodin týdně)

Společnost

Petr Matějček

Lokalita pracoviště

Plzeňská 47, 331 51 Kaznějov, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 500 - 21 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Petr Matějček výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Petr Matějček o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému