OPERÁTOR - OBSLUHA TECHNOLOGICKÉHO ZAŘÍZENÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EVIKO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři velínů na výrobu a rozvod elektrické energie - operátor - obsluha technologického zařízení.

Náplň práce: obsluha technologie, kontrolní činnost v průběhu výroby, provádění údržby výrobního zařízení Požadujeme: vzdělání SOU/SŠ, vyhláška č.50/1978 Sb. §6 podmínkou,praxe ve výrobní firmě výhodou, flexibilitu pro směnný provoz, řidičský průkaz skupiny B, skupina T výhodou, základní znalost práce na PC, trestní bezúhonnost Nabízíme: plnohodnotné zaškolení, motivující pracovní a finanční podmínky, stabilní zaměstnání, práci v přátelském kolektivu, týden dovolené navíc Nástup je možný po dohodě ihned. Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu kontakt Václav Svoboda, Tel.: kontakt

Společnost

EVIKO s.r.o.

Lokalita pracoviště

Svatý Jan nad Malší, 373 23 Svatý Jan nad Malší, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 27 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

18.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EVIKO s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EVIKO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému