Pracovník/ce technického odbavení letadel

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Menzies Aviation (Czech) , s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní manipulační pracovníci v dopravě - pracovník/ce technického odbavení letadel.

Místo výkonu práce: K Letišti 57/1049, Praha 6 V případě zájmu volejte od 8.00 do 16.00 hod. na tel. nebo pište na e-mail. Zahraniční společnost MENZIES AVIATION (CZECH), s.r.o. Letiště Václava Havla, hledá uchazeče/ky na pozici "Pracovník/ce technického odbavení letadel - nakládka a vykládka zavazadel". Náplň práce: Nakládka/vykládka zavazadel, zboží, poštovních zásilek z letadel, práce v třídírně, obsluha mobilních mechanizačních prostředků, ostatní činnosti spojené s technickým odbavením letadel. Požadujeme: Výuční list, platný řidičský průkaz sk. B, dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost, čistý RT podmínkou, flexibilita, spolehlivost. Nabízíme: Práci na HPP, plat 18 000,- Kč/měsíc, PŘÍSPĚVEK ZAMĚSTNAVATELE NA UBYTOVÁNÍ ČI DOPRAVU, stravenky, příplatky ke mzdě, zaručenou mzdu každý měsíc, dlouhodobou práci ve stabilním prostředí úspěšné mezinárodní společnosti, přátelský kolektiv, vstupní školení hrazené zaměstnavatelem, možnost rozšíření řidičského oprávnění na sk. C a E - hrazené zaměstnavatelem. Nástup ihned, případně dle dohody.

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný pracovník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Pomocní manipulační pracovníci v dopravě

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

18.8.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Menzies Aviation (Czech) , s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Menzies Aviation (Czech) , s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému