Referent Policie ČR

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Krajské ředitelství policie Středočeského kraje hledá vhodného kandidáta na pozici Referenti Policie ČR - referent policie čr.

Požadujeme: VŠ vzdělání elektrotechnického směru, nejlépe se zaměřením na výpočetní techniku, kybernetiku nebo elektroniku. Aktivní zájem o elektroniku, telekomunikační techniku a výpočetní techniku. Ochotu učit se stále něco nového a neustále pracovat na vlastním sebevzdělávání. Znalost principu fungování osobních počítačů, mobilních telefonů a dobrá znalost operačních systémů MS Windows. Alespoň základní znalost operačního systému UNIX/LINUX. Alespoň základní znalost počítačových sítí Ethernet a protokolů z rodiny TCP/IP. Základní znalost programování a algoritmizace. Znalost práce s programy Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint. Nutná znalost technického AJ s ohledem na používání SW s uživatelským rozhraním v AJ. Velký důraz je kladen na pečlivost a osobní zodpovědnost za provedenou práci. Řidičský průkaz sk. B. Splnění zákonných předpokladů pro přijetí do služebního poměru příslušníků bezpečnostních sborů dle §13 zák.č. 361/2003 Sb.. Výhodou je osvědčení o elektrotechnické kvalifikaci min. § 6 vyhlášky č.50/1978 Sb. Výhodou je znalost programů EnCase, X-Ways Forensics (WinHex), FTK, MOBILedit!, Oxygen Forensic. Výhodou je znalost forenzních nástrojů pro analýzu mobilních telefonů Cellebrite UFED a MicroSystemation XRY. Výhodou je zkušenost se servisem mobilních telefonů a osobních počítačů. Výhodou je znalost datových struktur souborových systémů FAT, NTFS a dalších. Nutná trestní bezúhonnost. Podmínkou je služební poměr u PČR - jako policista.

Lokalita pracoviště

Havířská 632, 272 01 Kladno 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Krajské ředitelství policie Středočeského kraje výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Krajské ředitelství policie Středočeského kraje o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému