International InfoSec Manager

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností - international infosec manager.

Místo výkonu práce: Chlumčanského č.p. 497/5, Libeň, 180 00 Praha 8 Kontaktní osoba: Černá Aneta, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Koordinace InfoSec činností, dokumentace a vyhodnocení rizik. Lokální implementace globálních projektů. 8 let zkušeností na stejné pozici s rostoucí odpovědností. Předchozí zkušenosti ve všech oblastech bezpečnosti včetně compliance, operations a risk management. Zkušenosti s maticovým rízením týmu výhodou. Anglický jazyk na úrovni C1. Vzdělání a certifikace: B. S. Information Security, MBA, CRISC, CISSP and CISA. Schopnosti: vedení týmu, zaměření na lidi, komunikační dovednosti, globální myšlení a lokální jednání. Zaměstnanecké výhody: služební telefon, notebook, auto, příspěvek na stravování, příspěvek na masáže, dovolená navíc.

Lokalita pracoviště

Chlumčanského 497, 180 00 Praha 8 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: IT manager v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností

Mzdové podmínky

Základní mzda: 80 000 - 180 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému