SKLADNÍK

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Hilding Anders Česká republika a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - skladník.

požadujeme oprůkaz a praxe obsluhy VZV ořidičský průkaz sk. B osamostatnost, odpovědnost ofyzické předpoklady opráce ve dvousměnném provozu otýmový hráč nabízíme: ozázemí a podporu nadnárodní a stabilní společnosti omožnost pracovního růstu opo zapracování smlouva na dobu neurčitou požadujeme ozkušenosti na podobné pozici výhodou osamostatnost, odpovědnost ofyzická zdatnost opráce ve dvousměnném provozu otýmový hráč ozákladní znalost práce na PC ořidičský průkaz sk. B výhodou nabízíme: ozázemí a podporu nadnárodní a stabilní společnosti omožnost pracovního růstu opo zapracování smlouva na dobu neurčitou omožnost závodního stravování Bližší informace Vám poskytne paní Marcela Spilková tel.: kontakt, e-mail: kontakt; kontakt kontakt: e-mailem

Společnost

Hilding Anders Česká republika a.s.

Lokalita pracoviště

Roztoky u Jilemnice 215, 512 31 Roztoky u Jilemnice (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

28.12.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Hilding Anders Česká republika a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Hilding Anders Česká republika a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému