VÝSTUPNÍ KONTROLOR

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost APEX pro gaming a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektrotechnici a technici energetici kontroly kvality, laboranti - výstupní kontrolor.

Náplň práce: provádění kontroly výrobků, vyhledávání závad formou vizuální a měrové kontroly, vypracování předepsaných záznamů o kontrole Požadujeme: min. SŠ/SOU vzdělání (elektronika, elektrotechnika, telekomunikační technika) - slaboproudá elektronika, zkušenosti s pájením - mikropájka, trafopájka, zkušenosti s měřícími přístroji - používáním multimetru výhodou, orientace v elektronických schématech, uživatelská práce s PC (Excel, Word), znalost AJ/ NJ - výhodou, spolehlivost, samostatnost Nabízíme: zázemí mezinárodní společnosti, zajímavou a perspektivní práci, nástupní plat: 18.000,- Kč netto, možnost závodního stravování, nástup IHNED Uchazeči mohou posílat své životopisy na e-mail: kontakt

Společnost

APEX pro gaming a.s.

Lokalita pracoviště

Pod Stromovkou 207, 370 01 České Budějovice 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektrotechnici a technici energetici kontroly kvality, laboranti

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti APEX pro gaming a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost APEX pro gaming a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému