Kuchař/ka s praxí

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Kulturní zařízení Ostrava-Jih, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - kuchař/ka s praxí.

Místo výkonu práce: Dr. Martínka 1439/4, Ostrava - Hrabůvka Životopisy zasílejte na e-mail restaurace @kzoj.cz Volat od 9.00 do 11.00 a od 14.00 do 16.00 hod. na tel.. Možno i OSOBNĚ po předchozí tel. domluvě. Požadované zkušenosti - teplá, studená kuchyně. Nástup možný ihned. Po uplynutí smlouvy možnost prodloužení na dobu neurčitou. Zaměstnanecké výhody: Stravenky, příspěvek FKSP.

Společnost

Kulturní zařízení Ostrava-Jih, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Dr. Martínka 1439, 700 30 Ostrava 30, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

12.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kulturní zařízení Ostrava-Jih, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kulturní zařízení Ostrava-Jih, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému