Lakýrník dřevěných výrobků

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jiří Procháska hledá vhodného kandidáta na pozici Lakýrníci a natěrači dřevěných výrobků - lakýrník dřevěných výrobků.

popis pozice: – lakování nábytkových dílců – použití barev, mořidel a lakování do vysokého lesku – příprava dílců před lakováním požadujeme: – vyučen v oboru – zodpovědnost a preciznost – praxe v nábytkářském průmyslu vítána, ale není podmínkou nabízíme: Zázemí stabilní společnosti s 25ti letou tradicí. Zajímavou a náročnou práci pro klienty v rámci Evropy. Motivující finanční ohodnocení odpovídající výkonu – plat od 30 000 Kč. Další profesní rozvoj, možnost individuálního vzdělávání. Stravenky a bonusový program.

Společnost

Jiří Procháska

Lokalita pracoviště

Plzeňská 293, 330 02 Dýšina, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Lakýrník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Lakýrníci a natěrači dřevěných výrobků

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Pošlete inzerát známému