Mechanik strojů a zařízení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Svoboda Press s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři strojů a zařízení (kromě elektrických) - mechanik strojů a zařízení.

Výkon zam.:Sazečská, Praha 10,kontakt- Po-PÁ 7:00hod- 12:00hod., Ochota pracovat ve směnném provozu, časová flexibilita, svědomitost, spolehlivost, čistý trestní rejstřík, fyzická zdatnost- opravy, montáž a demontáž strojních součástí a agregátů náplň práce: - sváření výhodou - transport, montáž a seřízení strojních linek - kompletace a oživování strojních součástí a celků - diagnostika poruch a jejich odstraňování - spolupráce s elektromechaniky a instalatéry při řešení závad na strojích - specifikace náhradních dílů - zajištění a provádění preventivních kontrol a oprav zařízení a strojních celků - zámečnické práce nadstandardní příplatky, dovolená navíc, stravenky, benefit karta, příspěvek do penzijního fondu

Společnost

Svoboda Press s.r.o.

Lokalita pracoviště

Sazečská 560, 108 00 Praha 108 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mechanik opravář, seřizovač průmyslového zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři strojů a zařízení (kromě elektrických)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 32 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

19.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Svoboda Press s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Svoboda Press s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému