Telefonní operátor/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VA & JA TABÁK, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři telefonních panelů - telefonní operátor/ka.

TELEFONNÍ OPERÁTOR/KA Zaměstnavatel požaduje: Velmi dobrá znalost práce na PC, dobrou znalost českého jazyka, příjemný a kultivovaný projev, vstřícnost a ochota při jednání se zákazníky, spolehlivost, zodpovědný přístup k práci, flexibilita, samostatnost, odolnost vůči stresu Náplň práce: Telefonní operátorka - příjem objednávek od zákazníků a zadávání do PC systému, telefonní prodej, administrativa spojená s prodejem, Nabízené výhody: Práce v zázemí stabilní společnosti, stravenky První kontakt: telefonicky od 9-15hod. kontaktnebo osobně v místě výkonu od 9-15hod. Životopisy zasílejte na e-mail: kontakt ov.12.9.16

Společnost

VA & JA TABÁK, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dolní Bečva 20, 756 55 Dolní Bečva (Zlínský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Telefonní operátor v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Operátoři telefonních panelů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

13.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VA & JA TABÁK, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VA & JA TABÁK, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému