Dělník/ štípač dříví - DPP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Evžen Sokolínský hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - dělník/ štípač dříví - dpp.

PRACOVIŠTĚ Zborovice - výroba palivového dříví - ZŠ vzdělání, úvazek 4 hod./den, práce na dohodu o provedení práce s možností přechodu na hlavní pracovní poměr - kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kontakt

Společnost

Evžen Sokolínský

Lokalita pracoviště

Sokolská 425, 768 32 Zborovice, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 59 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Evžen Sokolínský výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Evžen Sokolínský o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému