asistent/ka prodeje v chovatelských potřebách

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PetCenter CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači ostatního zboží v prodejnách - asistent/ka prodeje v chovatelských potřebách.

Kontakt: POUZE e-mailem: kontakt Pracovní doba: 9.00 - 20.00 hod. Jste zvířecí fandové se zájmem o chovatelství a nebojíte se prodávat? Rádi komunikujete s lidmi a radíte jim? Chcete pracovat v kolektivu stejně zapálených kolegů a mít jistotu práce? Právě hledáme nové kolegy, přidejte se k nám! Jaká bude Vaše náplň práce? * aktivní oslovování zákazníků a prodej sortimentu chovatelských potřeb * odborné poradenství zákazníkům * práce na prodejně, zejména pak udržování čistoty a doplňování zboží * péče o zvířata na prodejně * čištění zvířecích ubikací Co nabízíme: * práce v silné a dynamicky se rozvíjející společnosti = jistota práce (pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou) * možnost kariérního rozvoje a mzdového růstu * balíček zaměstnaneckých výhod (sleva na produkty, nefinanční benefity, firemní akce) * zvyšování znalostí v oboru formou odborných interních školení * možnost získat osvědčení pro péči o zvířata v zooprodejnách a zájmových chovech prostřednictvím rekvalifikačního kurzu Co od Vás očekáváme: * proaktivní a vstřícný přístup k obsluze zákazníků * dobré vystupování a spolehlivost * zájem o chovatelství * nasazení a chuť do práce * ochotu pracovat dle rozpisu směn, včetně víkendů * chuť prohlubovat své znalosti Zaměstnanecké výhody: Možnost dalšího vzdělávání, sleva na produkty, cafeterie systém, možnost profesního a mzdového růstu

Společnost

PetCenter CZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Obchodní 30, 360 01 Karlovy Vary 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

20.8.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PetCenter CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PetCenter CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému