REALITNÍ MAKLÉŘ/KA, OBCHODNÍK/CE S NEMOVITOSTMI

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LILAN, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Realitní makléři - realitní makléř/ka, obchodník/ce s nemovitostmi.

Náplň práce: - aktivní vyhledávání nemovitostí k prodeji - zprostředkování koupě, prodeje, pronájmu nemovitostí - vytváření prezentace nabízených nemovitostí - provádění prohlídek nemovitostí - vedení obchodních případů - komunikace s klienty Požadujeme: - výborné komunikační schopnosti - reprezentativní vystupování - sebevědomého, vytrvalého obchodníka s orientací na výsledek - spolehlivost, samostatnost, velmi dobré organizační schopnosti - vysoké pracovní nasazení - přizpůsobení času potřebám klientů - chuť pracovat a stát se profesionálem v oblasti realit - zkušenosti v realitním oboru nebo přímého prodeje výhodou - základní znalost práce na PC - min. středoškolské vzdělání s maturitou - řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič) Nabízíme: - zajímavou a flexibilní práci - 100% podpora nejen v začátku Vaší práce s on-line poradenstvím - odborné vedení majitelem realitní kanceláře - vše potřebné naučíme, zaškolíme a pravidelně doškolujeme - vysoce motivační systém odměňování, možnost nadstandardních výdělků - mzda cca 15000,- Kč + odměny a prémie - možnost rychlého kariérního růstu s možností vybudování vlastního týmu makléřů a otevření dalších poboček v jiných městech - pro makléře s praxí nabízíme exkluzivní, nadstandardní, bezkonkurenční podmínky - flexibilní pracovní dobu, možnost práce z kanceláře i z domu - kompletní zázemí realitní kanceláře - administrativní, právní, marketingová a IT podporu - vlastní širokou databázi prodávajících a poptávajících klientů, on-line monitoring inzerce - unikátní realitní systém, správa zakázek přes internetový software - tarif s neomezeným voláním - vizitky, letáky, plachty - moderní a reprezentativní kanceláře - přátelskou atmosféru a týmovou spolupráci Co bude realitní makléř k práci potřebovat? - vlastní automobil, notebook, mobilní telefon Co udělat v případě zájmu o pozici? - zaslat strukturovaný životopis a motivační dopis na mail: kontakt Informace o náboru - V případě úspěšného absolvování výběrového řízení Vás rádi přivítáme v našem týmu a poskytneme Vám maximální podporu na cestě k obchodním úspěchům!

Společnost

LILAN, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Svatoplukova 646, 460 01 Liberec 1 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Realitní makléř v oboru Reality
Alternativní názvy profese: Realitní makléři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

31.5.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LILAN, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LILAN, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému