Konstruktér - Drásov u Brna

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Siemens Electric Machines s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté - konstruktér - drásov u brna.

Jsme tým konstrukce Siemensu Drásov. Naše firma vyvíjí a vyrábí elektro motory a generátory vysokých výkonů (do 25 MW/MVA) na míru zákazníkům z celého světa. Naším úkolem je tvorba výkresové dokumentace, 3D modelů a kusovníků našich strojů. Zpracováváme celé sestavy strojů a jejich komponenty např. rotory, statory, kostry a štíty, skříně chladičů, olejové a vodo-hospodářství. Pojďte k nám a staňte se členem týmu expertů konstrukce elektro motorů a generátorů! Budete se věnovat především: -modelování v 3D CAD systému NX -zpracovávání výkresové dokumentace a kusovníků -základním mechanickým, elektrickým a ventilačním výpočtům Měl/a byste mít -VŠ strojní nebo elektro, případně SŠ s praxí v konstrukci -zájem o konstrukci elektrických strojů točivých -alespoň mírně pokročilou znalost AJ nebo NJ -znalost jakéhokoliv 3D CAD systému -pokročilou uživatelskou znalost práce s PC -ŘP skupiny B výhodou Pozice je vhodná pro absolventy VŠ s praxí během studia. Dále vám nabízíme -odborné a jazykové vzdělávání, osobní rozvoj -sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens -flexibilní pracovní dobu a možnost home office -širokou škálu benefitů Přidejte se k nám a pojďte spolu s námi tvořit Siemens zítřka!

Lokalita pracoviště

Drásov 126, 664 24 Drásov (Jihomoravský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 26 000 - 33 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Siemens Electric Machines s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Siemens Electric Machines s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému