Švadlena, šička, krejčí

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost APOLMONT, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Výrobci oděvů, výrobků z kůží a kožešin a pracovníci v příbuzných oborech - švadlena, šička, krejčí.

Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: kontakt, Po - Pá od 8.00 do 16.00 hod. tel.: kontakt. APOLMONT,s.r.o., hledá zaměstnance na pozice Švadlena, šička, krejčí na PP na dobu neurčitou. Podmínky: Praxe, dobrý zdravotní stav a pracovní morálka, mzda 80,- Kč/hod. čistého. Možnost čerpání záloh. Výkon práce je Ostrava jedná se o šití ochranných pracovních prostředků.

Společnost

APOLMONT, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

19.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti APOLMONT, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost APOLMONT, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému