SEŘIZOVAČ VE VÝROBĚ PLASTŮ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Presplast, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - seřizovač ve výrobě plastů.

Místo výkonu práce: Kubelkova č.p. 497, Parník, 560 02 Česká Třebová 2 Pracovní úvazek: 37,5 hodin týdně Náplň práce: - seřizování vstřikolisů při výrobě - osazování lisů formami - práce s dokumentací související s výrobou Požadujeme: - vzdělání technického směru - základní znalosti v oblasti vstřikolisů a nástrojů - základní znalosti technologie vstřikování termoplastů - schopnost učit se novým věcem - uživatelské znalosti práce na PC Nabízíme: - různorodou práci v kolektivu české společnosti - možnost dalšího vzdělávání - podíl na měsíčním hospodářském výsledku - turnusový provoz (12-ti hod. směny dle rozpisu) - příspěvek na stravování Pracovní poměr na dobu určitou s 3. měsíční zkušební dobou, po zapracování na dobu neurčitou. V případě zájmu kontaktujte prosím e-mailem paní Páclovou: kontakt

Společnost

Presplast, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kubelkova 497, 560 02 Česká Třebová 2 (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Plastikář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 85 - 130 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

13.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Presplast, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Presplast, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému