Obsluha varných zařízení (Vařič/ka)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Slovácká Fruta, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků - obsluha varných zařízení (vařič/ka).

Příplatky za noční a odpolední směnu. SOU potrav. oboru výhodou. Potravinářský průkaz, kladný přístup k práci, spolehlivost, zodpovědnost, dobrý zdravotní stav. Příprava a opracování masa, technologické zpracování masa dle receptur a prac. postupů, konrola výtěžnosti surovin při tepelném opracování, vaření omáček a příloh dle prac. postupů. Možnost prodloužení prac. poměru. Kontakt e-mailem.

Společnost

Slovácká Fruta, a.s.

Lokalita pracoviště

Na Drahách 814, 686 04 Kunovice (Zlínský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 82 - 85 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

10.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Slovácká Fruta, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Slovácká Fruta, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému