Gynekologická sestra

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EUC Premium s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Porodní asistentky s osvědčením - gynekologická sestra.

Nestátní zdravotnické zařízení přijme pro svou ordinaci v Praze Gynekologickou sestru: Požadujeme: - vzdělání všeobecné sestry / porodní asistentky s osvědčením - praxe všeobecné / gynekologické sestry - zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, rozhodnost, proklientský přístup Nabízíme: - práci ve stabilní společnosti - pracovní poměr na dohodu (DPP), ordinační den každý pátek + případný zástup v době dovolených nebo nemoci na ostatních ambulancích - zaměstnání s velkou mírou samostatnosti a odpovědnosti V případě vašeho zájmu o pozici nám prosím pošlete váš životopis na email: kontakt. Těšíme se na vaše reakce.

Společnost

EUC Premium s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Porodní asistentka v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Porodní asistentky s osvědčením

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 150 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EUC Premium s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EUC Premium s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému