Programátor .NET

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Neatech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté - programátor .net.

Na pracovní poměr, případně na dohodu o provedení práce nebo pracovní činnosti dle domluvy. Požadavky: - Znalost algoritmů, relačních databází, programátorských technik a postupů - znalosti .NET, C#, T-SQL, výhodou MDX - velkou výhodou zkušenosti extrakcí dat z webu - analytické schopnosti, samostatnost, kreativita - ochota učit se a přicházet s novými nápady a relevantními technologiemi - angličtina na úrovni důkladného pochopení technické dokumentace - možná práce z domova -vhodné i pro absolventy Kontakt: telefonicky nebo e-mailem.

Společnost

Neatech s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kozinova 21, 787 01 Šumperk 1 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Neatech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Neatech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému