Pracovník úklidu - uklízeč/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost OLMAN SERVICE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci - pracovník úklidu - uklízeč/ka.

Místo výkonu práce: Praha, Těšnov 17 Prvotní kontakt: telefonicky kontakt, od 8-15 hodin Jedná se o úklidové práce v odpoledních hodinách od 16:00 do 21:00 hod v Praze. Jedná se o úklid administrativních budovách v centru Prahy. Bližší informace na telefonu: kontaktnebo posílejte životopisy na e-mail: kontakt.

Společnost

OLMAN SERVICE s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Uklízeči a pomocníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 65 - 65 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OLMAN SERVICE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OLMAN SERVICE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému