Zdravotničtí asistenti (praktické sestry)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Fakultní nemocnice v Motole hledá vhodného kandidáta na pozici Zdravotničtí asistenti (praktické sestry) - zdravotničtí asistenti (praktické sestry).

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Motol Kontaktní osoba: Chroustovská Danuše, tel.: 22443, e-mail: kontakt Kdo nahlásil: Chroustovská Danuše, tel.: 22443, e-mail: kontakt Cizinec uchazeč musí být držitelem " Rozhodnutí o uznání odborné způsobilosti k výkonu zdarvotnického povolání" vydaném Ministerstvem zdravotictví ČR Nabízíme: - zařazení do 9. - 11. platové třídy podle praxe a vzdělání - na vybraná pracoviště náborový příspěvek - osobní příplatek - zvláštní příplatek za práci ve stíženém pracovním prostředí - proplácení přesčasových hodin - podporu dalšího vzdělávání a studia - výhodné ubytování ( 500,- Kč / 1 osobu/ měs.na 2lůžk.pokoji) - možnost získání MHD zdarma - levné stravování v závodní jídelně - 5 týdnů dovolené + 3 dny navíc a další zaměstnanecké výhody a benefity - sport, kultura a rekreaci

Lokalita pracoviště

V úvalu 84, 150 00 Praha 5 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Zdravotničtí asistenti (praktické sestry)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

20.8.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Čeština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Fakultní nemocnice v Motole výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Fakultní nemocnice v Motole o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému